کسب و کاری که جز پول سودی ندارد، یک تجارت ضعیف است. “هنری فورد”

Swisseye-brand-logo

عینک سوییس آی

زیبا نیست عینکی را برچشم داشته باشید که به خاطر تعهدش در کیفیت و خلاقیت خیلی زود توانسته مورد توجه قهرمانان ورزشی رشته های مختلف قرار گیرد، و جزو برندهای محبوب اروپا باشد.

Swisseye-sunglasses

برند Swisseye از سال 1996 در آلمان پایه گذاری شده است و تا به امروز در تولید عینک های ورزشی، حفاظتی و مخصوص که در عینک فروشی ها به عنوان عینک های ”ورزشی“ معروف هستند بسیار موفق بوده است.  ا مـر و ز ه Swisseye  برای رشته های مختلف هیجان انگیز و اکشن ورزش از دوچرخه سواری، اسکی، موج سواری، موتور سواری و … عینکی را برای شما در نظر گرفته است؛ و محصوالت خود را به بیش از شش هزار فروشنده در آلمان و همچنین تعداد زیادی مشتری در خارج از آلمان عرضه می دارد.

Swisseye-sunglasses-1

یکی از اولین شرکت هایی است که عینک های ورزشی برای رشته های پر تحرک ورزشی و فعالیت‌های ماجراجویانه با ویژگی های  خاص نوآورانه و تلفیق آن با تکنولوژی های روز دنیا نظیر روکش های ضد بخار و ضد خش و …  را تولید کرده است. با کیفیت ترین عینک ها با مواد انعطاف پذیر و ضد حساسیت و لنز های نشکن پلی کربنات برای فعالیت های ورزشی توسط این شرکت تولید شده است.

طراحی و تکنولوژی مدرن در عینک‌های آفتابی ورزشی و حرفه‌ای سوییس آی به گونه ای است که با توجه به چالش های پیش روی هر ورزشکار و نیازهای تخصصی آن در رشته ورزشی خود، بتواند بالاترین کارایی و عملکرد را برای آنها فراهم نماید.