کسب و کاری که جز پول سودی ندارد، یک تجارت ضعیف است. “هنری فورد”

TEAM BIKES OF THE 2022 WOMEN’S WORLDTOUR

این تور جهانی آخر هفته گذشته متشکل از 14 تیم در جاده های سفید و پر فراز و نشیب توسکانی ایتالیا برگزار شد.

با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه توکسانی ایتالیا، جاده های سفید و پر فراز و نشیب، رعد و برق و سیل های خفیف در سرتاسر مسیر، باز هم صدای تشویق هواداران تیم ها برای کسب مقام در سری مسابقات آزاد پلوتن زنان 2022 به گوش می رسید. کسب تجربه برای بانوان رایدر این مسابقات، گام بزرگی در پیشرفت دوچرخه سواری آنها خواهد بود. که بتوانند خود را در این مسیر پر از هیجان به چالش بکشند. مسابقات با دور مقدماتی در شهری واقع در منطقه لوکا در توسکانی- ایتالیا آغاز گردید.

هدف از معرفی این رویداد ورزشی، معرفی تیم های شرکت کننده و بهترین دوچرخه های بانوان مناسب جاده ارائه شده توسط برندهای معتبر جهانی در این دوره از رقابت هاست که در گزارش تصویری خدمتتان ارائه خواهد شد.

 

تیم دوچرخه سواری Rapha با دوچرخه های Canyon-SRAM

جدیدترین مدل دوچرخه racing جاده، برند Canyon’s aero

 

 

Canyon’s-aero-sram-1

 

 

 

 

 

 

 

تیم دوچرخه سواری Tibco-SVB  با دوچرخه های Cannondale

دوچرخه کنندال مدل SuperSix Evo

 

cannondale-bike

 

تیم دوچرخه سواری Human Powered Health با دوچرخه های Felt’s AR aero

 

 

 

تیم دوچرخه سواریJumbo Visma با دوچرخه های Cervelo S5

 

 

تیم دوچرخه سواری SD Worx با دوچرخه های برند اسپشیالایزد مدل Tarmac SL7

specialized-pro-bikes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم دوچرخه سواری Segafredo با دوچرخه ای برند Trek مدل Trek Madone

Trek-bike

 

تاریخچه مسابقات جاده:

دوچرخه سواری جاده در انتهای قرن 19 میالدی به عنوان ورزش شناخته شد. به نقل از داستان معروفی اولین مسابقات دوچرخه سواری جاده در سال 1868 در پاریس برگزار شد. برای اولین بار در المپیک مدرن در سال 1896 این بازی ها وارد المپیک شد و از المپیک استکهلم در سال 1912 تا کنون دوچرخه سواری جاده در هر دوره از المپیک جزء بازی های المپیک بوده است. مسابقات دوچرخه سواری انفرادی تایم تریل اولین بار در المپیک آتالنتا 1996 آغاز به کار کرد. قالب مسابقات: مسابقات دوچرخه سواری جاده به صورت دسته جمعی آغاز شده و شرکت کننده ای که بتواند زودتر از بقیه از خط پایان بگذرد برنده محسوب می شود. برای مسابقات تایم تریال انفرادی افراد با فواصل مشخص مسابقه را آغاز می کنند و در هر گروه، فردی که با سرعت هرچه بیشتر مسیر را پشت سر بگذارد برنده اعالم می شود.